Side 1 av 1

Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 21 mar 2008, 17:30
av noname
Tiden er inne for å finne tak i sommersko til saaben,har lett litt rundt på nette og kom over disse dekkene: GOODYEAR 225/45 ZR17 EAGLE-F1 til 368 kr pr stk!!!

hva trur dere...er dette noe å satse på?!!


Her er ADR. til siden:

https://www.interdekk.no/categories/sum ... 7&x=23&y=9" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 23 mar 2008, 12:30
av Frode N073
eg vil tro at det enten er skrivefeil ellår så e det asia versjonen de selger. og de holder minimalt i forhold til europa/skandinavia versjonen.

Re: Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 23 mar 2008, 13:20
av TurboLars N383
Etter som jeg har forstått så lages disse dekkene i Asia og i Tyskland , de Asia greiene er visstnok skikkelig ræva . Hadde selv GoodYearF1 dekk som var produsert i Tyskland , det var jeg mildt sagt veldig imponert over selvom det var en litt annen dimensjon enn den du skal ha :D
Støya litt , men du verden som det satt i svinger , bra på vått føre også :)

Re: Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 23 mar 2008, 13:27
av Eirik N396
Jeg tror det er en skrivefeil. Men om du bestiller raskt må du jo få de for den prisen vel?! Kunne vært interessant å prøvd :)

Re: Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 23 mar 2008, 14:22
av Bent N208
noname skrev:Tiden er inne for å finne tak i sommersko til saaben,har lett litt rundt på nette og kom over disse dekkene: GOODYEAR 225/45 ZR17 EAGLE-F1 til 368 kr pr stk!!!

hva trur dere...er dette noe å satse på?!!


Her er ADR. til siden:

https://www.interdekk.no/categories/sum ... 7&x=23&y=9" onclick="window.open(this.href);return false;
Heisan..

Hvis dette er av ASIA produksjonen til GY sine F1 dekk bør du styre langt unna, antagelig er det dekk som var produsert mellom 1998 - 2002 . :x

Har selv prøvd disse i 1999 ! Dette er det dårligste dekket jeg noensinne har kjørt på, i tillegg helt umulig å få avbalansert skikkelig... :(

Finn deg noe annet er mitt forslag, og sjekk datomerkingen på dekket ( skal være ferskvare, dvs dekk du kjøper nå bør ikke være merket eldre enn 2006 ) Mange nettbutikker kjøper opp store kvanta av gamle dekk og selger disse ifra nettbutikker til sluttkunder som ikke får sjekket dette før kjøpet er gjort :cry:

Lykke til med dekkvalget !

Mvh
Bent :woot:

Re: Billige Goodyear dekk....skal/skal ikke

Lagt inn: 24 mar 2008, 18:31
av Nensin N266
de har kun det ENE dekket igjen på lager #-o