Linken nedenfor her så ser du chassie info og de 6 numrene jeg lurer på om det kan skaffes noe som helt info om-annet ting er jo om det i hele tatt er mulig og oppdrive noe...Se selv---
Men ja, serienummer er serienummer, hverken mer eller mindre. Forteller hvilket nummer i rekken av produserte biler du har. Eksempelvis er 000001 den første bilen som er produsert, 000100 er nummer 100. Det er ikke mulig å lese ut fra serienummer hvilket utstyr o.l. som er montert.
M91 Saab 9000cc 2.3 Turbo S (godbil)
M08 Saab 9-3 SC 2,0t Vector (Hirsch)
M98 Saab 9-5 sedan 2.3t steg 1
Ahaa takker kompis...
Da fikk jeg jo det ut av verden, trodde nemlig at du utifra det nummeret kunne se f.eks hva slags intreiør, lydanlegg og etc. som var putta i bilen skjønner du... Men takk, skal rope lavere neste gang du;)
Men for å dra spørsmålet lenger, er det noe annet sted du kan finne mer info om bilen angående dette-uten å inspisere den med øya??