Hei
Under middagen ble det snakket en del om fremtiden for Saab og det var helt klart at det nå skulle satses på nye modeller. Til neste år skulle det komme 9-4 og 9-2 to helt nye modeller og i 2012 skulle det komme ny 9-3 slik at i 2012 ville den nye 9-5 som kom i år være den eldste modellen Saab har i salg
Spesielt Saab 9-2 brukte de mye tid på, så dette er en modell de har store forventninger til og som de mener er med på å gjøre Saab til et mer komplett bilmerke da de ikke har noe bil i denne klassen i dag. De håpet at denne modellen skulle bli en like stor salgs suksess som 92 var på 50 tallet.
Det ble også viet en hel del oppmerksomhet mot Saab sine støttespillere og det ble viet spesiell oppmerksomhet til Saab Turboclub of Sweden og Saabs United og deres rolle når det sto på som verst for Saab / Spyker i vinter.
Ellers må jeg si at dette var en utrlig flott Saab festival selv om det ikke var noe banekjøring denne gangen, gleder meg stort til neste gang
